نمایشگاه عرب هلث دبی 2020

ساخت وبلاگ

در دو سال گذشته بیش از ۴۰۰۰ شرکت از ۳۹ کشور جهان در نمایشگاه عرب هلث شرکت داشتند و تولیدات خود را در معرض دید بازدیکنندگان قرار دادند . اما در سال بعد یعنی در سال 2019 این نمایشگاه رشد چشمگیری داشت و حدود ۱۱۰٫۰۰۰ شرکت از سراسر دنیا برای شرکت در این نمایشگاه به دبی سفر کردند که در مقایسه با آمار سالهای گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است .

نمایشگاه عرب هلث دبی 2020

این نمایشگاه تمام افراد متخصص در زمینه تجهیزات پزشکی و تمام شرکت های بزرگ دنیا و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی را از سراسر دنیا به دور خود جمع می کنند و جزو نمایشگاههای تخصصی است که بیشترین بازدید کننده را دارد .

نمایشگاه عرب هلث دبی یا تجهیزات پزشکی، بزرگترین نمایشگاه در زمینه تجهیزات پزشکی در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ دنیا است که از تاریخ ۷ تا ۱۰ بهمن ماه ۹۸ ( ۲۷- ۳۰ ژانویه ۲۰۲۰ ) در شهر دبی پایتخت امارات متحده عربی برگزار میشود .

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

محصولات ارائه شده در نمایشگاه عرب هلث دبی عبارتند از : تجهیزات و فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات تشخیص طبی ، محصولات مصرفی در بیمارستانها ، محصولات و تجهیزات مصرف شده در اتاق های جراحی  ، دستگاههای رادیولوژی و تجهیزات مربوط به آن ،مراقبت های پزشکی و خدمات مربوط به سلامت و جلوگیری و تشخیص زودرس ، به فعالیت میپردازند و جدید ترین متد ها و دستگاهها و تکنولوژی ها به روز خود را در معرض دید بازدیدگنندگان قرار میدهند .

جهت اطلاع از تور دبی و تور های نمایشگاهی دبی با ما در تماس باشید

هورامان گشت مجری مستقیم تورهای نمایشگاهی

گردشگری و سفر ...
ما را در سایت گردشگری و سفر دنبال می کنید

برچسب : نمایشگاه عرب هلث,دبی, تور نمایشگاه عرب هلث دبی, نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی, تور دبی نمایشگاه تجهیزات پزشکی, نویسنده : morvarid asemanbama بازدید : 201 تاريخ : 13 آذر 1398 ساعت: 18:39